Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

e tanışalım

4 posters
YazarMesaj
akaygan
Yeni Üye
Yeni Üye
akaygan

e tanışalım Empty
MesajKonu: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 12:04 am

ben arda kaygan.foruma birkaç dakika önce bir kayıt oldum(bnden bi önceki başlıın sahibi uğur akıncı sayesnde) Wink bn de bir Hüseyin avni sözen öğrencisiyim tongue

düzenli bi hobim yoktr,çizim yapmayı,film izlemeyi,oyun oynamayı severm.Tarih ve fiziğe ilgim vardır ( dersleri kastetmiorm :D )

Son 1-2 senedir hiç bir forumda aktif olmamıştım.kötü anılarım mevcuttur forumlarla ilgili, çok haksızlık ettiler bna lol! umarım burda aradığımı bulurum , muradıma ererim keh
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

e tanışalım Empty
MesajKonu: Geri: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 4:19 pm

Hoşgeldin arda, mrb Yazdığın hobiler benimkilerle aynı, tarihi ben de severim ama fizikle hiç aram yoktur. banzai İnşallah aradığını bulursun, doğrudur, artık forumlar o kadar iyi değil. İnsana kötü anılar yaşattırıyor. Ama inşallah bu forumu desteğinizle geliştirebilirsek bu fikri yıkcaz suave

En son Resurgam tarafından Ptsi Şub. 16, 2009 5:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
https://aniase.yetkin-forum.com
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

e tanışalım Empty
MesajKonu: Geri: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 5:26 pm

Haha hoş geldin birader :D
akaygan
Yeni Üye
Yeni Üye
akaygan

e tanışalım Empty
MesajKonu: Geri: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimePtsi Şub. 16, 2009 6:16 pm

hoşbulduk :D
devrimsarah
Moderatör
Moderatör
devrimsarah

e tanışalım Empty
MesajKonu: Geri: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimeSalı Şub. 17, 2009 7:45 pm

geç mi kalmış bulunmaktayım bilmiyorum ama hoş geldin^_^

e hadi tanıştık bari suave

(aaah forumlardan bahsedince yaram deşildi beah! benim kötü anılarım yok ama en sediğim forumları kapatıyolar hep kötü pis adamlar!! yanak )
http://www.animedll.net
akaygan
Yeni Üye
Yeni Üye
akaygan

e tanışalım Empty
MesajKonu: Geri: e tanışalım   e tanışalım Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 11:48 pm

aynen valla + hoşbulduk yaw ne geçi Wink

e tanışalım
1 sayfadaki 1 sayfası