Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Little Fighter 2

YazarMesaj
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Little Fighter 2 Empty
MesajKonu: Little Fighter 2   Little Fighter 2 Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 5:30 pm

Little Fighter 2 Title1nh1

Bir dövüş oyunu olduğu çok açık grin Hong Kong yapımı olduğunu sanıyorum, ama karakterler anime tarzında oldukça eğlenceli bir oyundur. Bildiğiniz dövüş oyunu, sadece karakterler oyun içinde gerçek görüntüleriyle değil chibi diyebileceğimiz halleriyle dövüşüyorlar ve bence oldukça sevimli

Oyun teke tek, takımlar oluşturarak, savaş halinde ya da seviye seviye ilerleyerek oynanılabilir. İstediğiniz ortamda, istediğiniz karakterle, istediğiniz müzikle, istediğiniz seviyede ve zorlukta oynayabilirsiniz. Arkadaşınızla oynamak isterseniz o da ayarlanabiliyor. Ben ablamla oynuyordum ve çok zevkli oluyordu. Yavaş yavaş seçtiğiniz karakterin özelliklerini öğreniyorsunuz ve öğrendikçe daha da zevkli hale geliyor. İşte karakterlerin resimleri burda;

Spoiler:

Resme göre ilk sıradakiler düşmanlarınız. İkinci ve üçüncü sıralardaki karakterleri seçme şansına sahipsiniz. Karakterler en önemliden en önemsize doğru sıralanmış sanırım.

Canınız azaldığında gökten düşen sütleri içerek arttırabilirsiniz. Ya da gökten düşen kayaları, beyzbol sopalarını ve toplarını, kutuları düşmanınıza fırlatabilirsiniz. Liderseniz takımınızdaki kişilere ihtiyacınız olduğunda onları çağırarak zor durumdan kurtulabilirsiniz. Ya da onlara durmalarını emredebilirsiniz.
Seviye atlayarak oynuyorsanız rehineleri kurtararak onların size katılmasını sağlayabilirsiniz. Bazen de düşmanlarınız pes edip size katılabilir.

http://www.gezginler.net/modules/mydownloads/singlefile.php?download=little-fighter-2&lid=1926
linkinden indirebilirsiniz. Bir de Little Fighter 2.5 çıkmış galiba, üç boyutluymuş. Ama hakkında bilgim olmadığı için bir şey söyleyemeyeceğim.

ÖNERİLER:

Oynaya oynaya iyice hakkında bilgi edindim, artık bazı karakterler hakkında da birçok şey söyleyebilirim.

Hangi karakterle oynamak size daha çok zevk verir? Benim cevabım Woody, Dennis, Firen olurdu. Düşmana hem uzaktan hem yakından rahatlıkla saldırabilirsiniz bu karakterlerle.
Davis e karşı dövüşüyorsanız ve zor ya da normal modda oynuyorsanız onu bir kere yere serince çok mutlu olacaksınız, çok güçlüdür çünkü Güçlü diye Davis i seçmeye kalkarsanız pek bir şey beceremezsiniz. Çünkü hangi tuştan hangi hareketi yaptığını anlamak çok zor.

Rudolf pek çok yeteneğe sahiptir; klonlama, görünmez olma, kılıçla saldırabilme, oldukça hızlı koşma gibi. Ama eğer seviye seviye oynuyorsanız ve o adamlarınızdan biriyse sizi sinirlendirebilir çünkü, gözlemlerime dayanarak söylüyorum, nefsine çok düşkündür. Hemen sütlerin ve içkilerin olduğu bölüme kaçar. Bu yüzden canı en az azalan onunkidir ve genellkile en son o ölür.
Deep çok hırslıdır, ölmek üzere olsa da sütle takviye yapmaz. Bu yüzden onu uyarmak zorunda kalırsınız. (of kendimi gerçek bir insandan bahsediyormuş gibi hissettim silent )
https://aniase.yetkin-forum.com

Little Fighter 2
1 sayfadaki 1 sayfası