Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Resurgam- *

YazarMesaj
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Resurgam-          * Empty
MesajKonu: Resurgam- *   Resurgam-          * Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 3:04 pm

Merhaba, ben resurgam, görüldüğü gibi adminim. Aslında çoğunuz beni tanıyor olcak ama ben gene de şöyle bi tanıtayım kendimi suave

Resurgam latincede "dirileceğim, yeniden doğacağım" anlamlarına geliyor. Jane Eyre i okuyanlar Helen Burns karakterinden hatırlarlar belki.

Gazi Osm. paşa anadou lisesinde almanca bölümünde okuyorum, 9 a gidiyorum. Animeyi ardından mangayı severim. Müzik dinlemeyi, suyu, resim çizmeyi, film izlemeyi de severim. Fizikle hiç anlaşamam zaten bu yüzden fen bölümünü asla seçmeyeceğim :D Çok pasaklıyımdır, yediğim yemekleri hep üstüme dökerim, yemek yemek hobilerimin en başlarında gelir bu arada Wink buna rağmen bir türlü kilo alamam, çok zayıfım ne yazık ki.
Korkağın tekiyimdir hayatta korku filmi izleyemem. (Hatta bi arkadaş bana bi komedi programında gördüğü bi şeyi anlatmıştı da hala korkuyorum napim korkunçtuu)

En sevdiğim animeler X ve Gunslinger Girl, bunların değişmesi uzak değil gibi geliyo bana, her neyse :D
ne arabesk ne metal dinlerim hip hop ve rap le de çok aram yoktur. Ama geri kalan bütün türleri dinlerim, türkçe şarkıların saçma olmayanlarını dinlerim onun dışında genellikle yabancı seviyorum.

Bayağı yazdım herhalde söyleyecek fazla bişi kalmadı.
https://aniase.yetkin-forum.com

Resurgam- *
1 sayfadaki 1 sayfası