Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Dilek Bozmaca :D

5 posters
YazarMesaj
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Dilek Bozmaca :D Empty
MesajKonu: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePerş. Ara. 11, 2008 4:42 pm

Bu oyunu da her yere açıyorum :p
Kuralı anlatayım. Önce bir dilek yazılacak diğer kişi de kabul etmesine rağmen dileği bozacak. Örnek vereyim;

"Gitar istiyorum,"
"Kabul edildi. Ama telleri kedi bıyıklarından olacak."

Ben başlıyorum; uçmak istiyorum keh
https://aniase.yetkin-forum.com
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 5:10 am

Resurgam demiş ki:
Bu oyunu da her yere açıyorum :p
Kuralı anlatayım. Önce bir dilek yazılacak diğer kişi de kabul etmesine rağmen dileği bozacak. Örnek vereyim;

"Gitar istiyorum,"
"Kabul edildi. Ama telleri kedi bıyıklarından olacak."

Ben başlıyorum; uçmak istiyorum keh
ama kantların tüllerden olacak lol! gibimi
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 1:55 pm

evet bunun gibi bom sıra sende ebüş. sen dile;
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 4:25 pm

Resurgam demiş ki:
evet bunun gibi bom sıra sende ebüş. sen dile;
cheers kendime ait bi ew istiyorum
devrimsarah
Moderatör
Moderatör
devrimsarah

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePtsi Ara. 15, 2008 6:45 pm

gerçekleştirildi, ama evin samandan olacak, bir rüzgarla puf diye dağılacak, sonra dünyada başka saman kalmadığı için aynı samanları binbir zorlukla toplayıp bi daha yapacaksın. ama yine dağılacak ve bu hikayede böylece gidecek :D yazık sana :P

ben de..... keh

bush ölsün istiyorum

(bu arada busha ayakkabı fırlatan gazeteci kahraman ilan edilmiş lol)
http://www.animedll.net
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 12:56 pm

devrimsarah demiş ki:
gerçekleştirildi, ama evin samandan olacak, bir rüzgarla puf diye dağılacak, sonra dünyada başka saman kalmadığı için aynı samanları binbir zorlukla toplayıp bi daha yapacaksın. ama yine dağılacak ve bu hikayede böylece gidecek :D yazık sana :P

ben de..... keh

bush ölsün istiyorum

(bu arada busha ayakkabı fırlatan gazeteci kahraman ilan edilmiş lol)
dileğin kabul edildi ama bush kedi gibi dokuz canlı sen oldurmeye ugraştıkca o tekrar tekrar dirilecek ve sen öyle bir pisliği öldürmekle uğraşıp duracaksın
lol!
(ayrıca busha ayakkabı fırlatan gazeteci hepimizin kahramanı)
deniz
Yeni Üye
Yeni Üye
deniz

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 4:32 pm

ebüş dilek dilemeyi unutmuşsun dileki bozalım bekliyoruz
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 4:35 pm

deniz demiş ki:
ebüş dilek dilemeyi unutmuşsun dileki bozalım bekliyoruz
ben sonsuz mutluluk istiyorum
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 4:40 pm

gerçekleştirildi, ama sonsuza kadar mutsuz olanlar seni çok kıskanacak ve seni öldürecek kork

gözlüklerimden kurtulmak istiyorum.
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 5:00 pm

Resurgam demiş ki:
gerçekleştirildi, ama sonsuza kadar mutsuz olanlar seni çok kıskanacak ve seni öldürecek kork

gözlüklerimden kurtulmak istiyorum.
tamam dilek'in kabul edildi ancak gözlüklerin olmadan hiçbir yeri iyi göremeyeceksin ve dewamlı bir yerlere çarpacaksın üstelik gözlüklerin olmadan sewimli olmayacaksın :pirat:

ben:hiç okula gitmeden bir özel eğitim öğretmeni olmak ilstiyorum
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 6:55 pm

dileğin gerçekleştirildi; ama öğretim görmediğin için herkes seni küçümseyecek, bununla birlikte işinden olacaksın keh

bir gün 36 saat olsun istiyorum.
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 7:40 pm

Resurgam demiş ki:
dileğin gerçekleştirildi; ama öğretim görmediğin için herkes seni küçümseyecek, bununla birlikte işinden olacaksın keh

bir gün 36 saat olsun istiyorum.
dileğin kabul edildi ancak bir gün 36 saat olduğu için ve sen 24 saatte alıştığın için gümler sana çok uzun we sıkıcı gelecek bu yuzdende gunlern werimsiz olacak... keh

bütün dünyada barış sağlansın istiyorum hanyann
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 5:13 pm

bütün dünyada barış sağlanacak, ama diğer kötü şeyler daha baskın gelecek ve dünya skisinden daha kötü olcak (yaşaşın kötülük! Twisted Evil )

sınırsız internet istiom.
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeÇarş. Ara. 17, 2008 7:03 pm

Resurgam demiş ki:
bütün dünyada barış sağlanacak, ama diğer kötü şeyler daha baskın gelecek ve dünya skisinden daha kötü olcak (yaşaşın kötülük! Twisted Evil )

sınırsız internet istiom.

dileğin kabul edildi ancak tam bir internet manyağı olup toplumdan bağlantını keseceksin we artık çewrende seni seven hiçkimse kalmayacak:))) öö (zombiiiiiii)

ben ÇOOOK BİLGİLİ olmak istiyorum...........
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 2:07 pm

çookk bilgili olcan, ama bir bilimadamı kıskanıp senin beynini kafatasının içinden çıkarcak kuhkuh

forum üyeyle dolup taşsın istiom.

Ebüş, forumu kapamaya karar verdim. Zaten tembelim, bir şey yapasım gelmiyo. Forumlar aktif üye olmadan birişe yaramıyor blog yapcem.
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:31 pm

Resurgam demiş ki:
çookk bilgili olcan, ama bir bilimadamı kıskanıp senin beynini kafatasının içinden çıkarcak kuhkuh

Ebüş, forumu kapamaya karar verdim. Zaten tembelim, bir şey yapasım gelmiyo. Forumlar aktif üye olmadan birişe yaramıyor blog yapcem.
bu dileğini bozamak istemyorum ama bozu yorm dileğin kabul edildi ancak forum la uğraşmaktan ders calşmaya waktn olmayacak we okulda atılacaksn kork
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePaz Ara. 21, 2008 3:33 pm

ebüş demiş ki:
Resurgam demiş ki:

bu dileğini bozamak istemyorum ama bozu yorm dileğin kabul edildi ancak forum la uğraşmaktan ders calşmaya waktn olmayacak we okulda atılacaksn kork
bnm dilğm akp devletn basndn gitsn
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeÇarş. Ara. 24, 2008 2:30 pm

cevap biraz gecikti, kusura bakma. AKP devletin başından gitcek ama yerine çk berbat bi parti gelcek iki günde ülke çökcek.
kork

çığlık atmak istiyorum.
ebüş
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimeCuma Ocak 16, 2009 8:19 pm

Resurgam demiş ki:

diliğiniz kabul kork
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 10:38 am

bi dakka bozmadın ki
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 1:00 pm

Dünyanın en ilgisiz,en rahat insanı olmak istiyorum. Bi daha evinde kafa mı dinlemek.Hiç bir şey yapmadan.Dünyanın en cahil insanı olmak istiyorum
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

MesajKonu: Geri: Dilek Bozmaca :D   Dilek Bozmaca :D Icon_minitimePerş. Ocak 22, 2009 1:53 pm

oluyosun ama sonra öyle boş boş yaşadığın için dünyaya hiç bişi vermiyosun herkes sana sinir oluyo :D

çikolata istiyorum hanyann

Dilek Bozmaca :D
1 sayfadaki 1 sayfası