Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kendi Kendime Konuşurken

2 posters
YazarMesaj
devrimsarah
Moderatör
Moderatör
devrimsarah

Kendi Kendime Konuşurken Empty
MesajKonu: Kendi Kendime Konuşurken   Kendi Kendime Konuşurken Icon_minitimeÇarş. Kas. 19, 2008 8:39 pm

Henüz sitede kendimi tanıtabileceğim biri yok ama,ileride olur nasıl olsa. Ben en iyisi konu da adminimiz tarafından açılmışken kendimi tanıtayım. Lise üçüncü sınıf öğrencisiyim, çapa anadolu öğretmen lisesinde okuyorum, tmliyim. ileride yazar olmayı planlıyorum. yazmayı çizmeyi anime izleyip manga okumayı, müzik dinlemeyi ve kitap okumayı severim. konuşmaya bayılırım. eh işte sorarsanız başka şeyler de söyleris.

admine not: sevgili admin, bu smileyler açık konuşmak gerekirse berbat, şu planlarını kurduğun değişikliği bir an önce yapsan iyi olur.

örnek: lol! şuna bak... asıl sana lol!
nese fazla cıvıtmayalım. ^__^

ehem ehem, saygılar efenim, hürmetler, saygılar(iki kere oldu ama boşver)......

admine not iki:
sevgili admin abla. şu dilbilgisi konusundaki takıntını da aşman için bir şeyler yapmanı şiddetle öneririm.
http://www.animedll.net
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Kendi Kendime Konuşurken Empty
MesajKonu: Geri: Kendi Kendime Konuşurken   Kendi Kendime Konuşurken Icon_minitimePerş. Kas. 20, 2008 2:04 pm

Hoşgeldin devrimsarah,

dewreem not: smiley leri bugün değiştiriyorum merak etme üstelik lolun hiçbir kötü yanı yok tongue
dewreem not not: dilbilgisi konusundaki takıntımı aşmaya niyetim yok, msn site istisna
dewreem not not not: smiley leri değiştircem, mısırlı hariç farao
dewreem not not not not: yine hoşgeldin, senin ayarlarından birini değiştirdim bu arada geek
https://aniase.yetkin-forum.com

Kendi Kendime Konuşurken
1 sayfadaki 1 sayfası