Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Anime-MangaAnime-Manga  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Carpe Di Em

2 posters
YazarMesaj
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimeC.tesi Şub. 21, 2009 10:51 pm

İlk bölüm

Lanet olsun. Dün fazla mı kaçırdım acaba içkiyi?

Sabahın köründe Akın’ın aklından geçen ilk bu olmuştu. İlk başta erken kalktığını görünce sevindi ama sonra 24 saat uyuduğunu fark ettiğin sevinci kursağında kaldı. Yavaşça sızıp kaldığı kanepeden kalkarak banyoya gitti. Yüzünü yıkamak için soğuk suyu açtı ama suyun soğukluğundan tırsarak sadece elini yıkadı. Aynadaki yansımasına baktı. Çok dağınık gözüküyordu. Gözleri hahiften kanlanmıştı.‘ Her halde tüm dünyanın en çok kazanan gençleri listesindeki kişiler böyle görünüyodur diyerek hafifçe güldü.

(Sanırım ilk olarak kahramanımızı tanıtmayı unuttum. Az önce klasik bir sabahını okuğunuz kişi Akın Yev. 27 yaşında başarılı bir ekonomist. Başarılı derken dünyanın en çok kazan gençleri listesinde olucak kadar başarıdan bahsediyoruz. Ama bir sorunu var. Yanlızlık ve ya yetimlikten başka ve bu onun hayatının tek kayıdı.)

18 Mart 2009
Sabah her zamanki gibi sessizdi. Evin bahçesinden gelen kuş ve su sesleri geliyordu. Saatin her saniye çıkardığı o mekanik sesle beraber harika bir senfoniydi bu. Taa ki şeytani alarmlı saat çalana kadar. Kuşlar dillerini yuttu, yapay dere dondu. Herşey kaos içindeyken gökten gelen bir el alarmlı saatin canını okudu ve barış tekrar geldi. Ama bu seferde bu kahraman elin sahibinin esnemesiyle herşey tekrar gitti.
Akın homurdanarak büyük yatağından kalktı. Gece geç saatlere kadar çalışmıştı. Yerdeki pantalonun cebinden telefonunu alıp saate baktı. Bu sırada aramayı unuttuğu kızlardan gelen mesajları silmeyide unutmadı. Eğer başka bir kız bu mesajları görürse fazla iyi olmazdı.
Hızla sıcak bir duşa girdi. Tam anlamıyla kendine gelmiştiki aynada uzun zamandır sık sık görmeye alıştığı manzarayla karşılaştı. Burnu hızla kanıyor ve gözleri kanlanmıştı. Şirketteki çocuklara doktora görüneceğine söz vermişti. Her seferinde üşenip gitmiyodu ama bu sefer boştu günü ve atletlerine kan bulaşmasından bıkmıştı. Doktora gidicekti.
Belli prosedürler. Birkaç kan testi, idrar testi ve fiziksel testler. Kaliteli bir check-up aşağı yukarı bunlardan oluşur. Sonra doktor bazı şeyler söyler ve ilaç yazar. Bu ilaçları kullandığında ise basitçe iyileşirsin ama bazen istisna durumlar vardır. O durumlarda biraz daha fazla bekler ve ya ekstra testler yaptırırsınız. Normalde bir insan altına eder bu durumda ama Akın’ın yaptığı tek şey tüm günü gittiği için birkaç küfür edip sigara yakmak oldu.
Doktor bir süre sonra odaya gelince sigarası söndürmek için kültablasına bastırıcakken doktor sorun değil diyip Akın’ı durdurdu. Sonra kendiside bir sigara yaktı.Yarım saat civarlarında tıbbi karmaşık açıklamalardan sonra şu cümleleri söyledi: ‘Yani beyin hücreleriniz yavaşca ölüyor. 1,5 ve ya 2 ay fazla sorun olmaz ama sonra hafızanızı ve fiziksel kabiliyetlerinizi kaybetmeye başlıycaksınız. Sonra ise … ölüceksiniz’. Odada uzun bir süre sessizlik oldu. Bu sessizliği bozan tek şey Akın’ın ağzından düşürdüğü sigaranın deri koltukla beraber yaptıkları ses bozuyordu. Cızzzzzzzz!

20 Mart 2009
Lanet olsun. Dün fazla mı kaçırdım acaba içkiyi? Sabahın köründe Akın’ın aklından geçen ilk bu olmuştu. İlk başta erken kalktığını görünce sevindi ama sonra 24 saat uyuduğunu fark ettiğin sevinci kursağında kaldı. Yavaşça sızıp kaldığı kanepeden kalkarak banyoya gitti. Yüzünü yıkamak için soğuk suyu açtı ama suyun soğukluğundan tırsarak sadece elini yıkadı. Aynadaki yansımasına baktı. Çok dağınık gözüküyordu. Gözleri hahiften kanlanmıştı.‘ Her halde tüm dünyanın en çok kazanan gençleri listesindeki kişiler böyle görünüyodur diyerek hafifçe güldü.

(Sanırım ilk olarak kahramanımızı tanıtmayı unuttum. Az önce klasik bir sabahını okuğunuz kişi Akın Yev. 27 yaşında başarılı bir ekonomist. Başarılı derken dünyanın en çok kazan gençleri listesinde olucak kadar başarıdan bahsediyoruz. Ama bir sorunu var. Yanlızlık ve ya yetimlikten başka. O her gün gitgide ölüyor ve bu onun hayatının tek kayıdı.)

En son Ryoko Yoichi tarafından Ptsi Mart 09, 2009 5:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 12:15 pm

vay be, gidişatına bayıldım, merak ediyorum doğrusu, hemen gerisini de ekle way cümleler de hoşuma gitti. Tek sorun: Kan korkum var çok fena nasıl okucaaaaamm banzai kork yanak
https://aniase.yetkin-forum.com
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 12:18 pm

İki versiyonu olucak. Biri sansürlü yani kavga, içki ve küfürlerin fazla olmadığı diğeri ise sansürsüz versiyonu yani baa olay olucak. Sansürlüyü internetten diğerini msnden isteğe göre dağıtıcam:D
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:32 pm

Ama sonuçta ikisi de aynı hikaye değil mi?
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:34 pm

Aynı, fark olarak mesela küfür olan bölümler de lanet olsun , kahretsin tarzı şeyler olucak.
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:36 pm

hıııı, güzel ya... o zman sansürlü hikayeyi foruma yollamazsan bana e-maille yolla, çok merak ettim adamın hastalıığ ne olacak? eyes
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:38 pm

Spoiler:
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:39 pm

yaa inanmıyorum niye spoiler verdin, ben de önemli değldir diye baktımm banzai öö kork
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:41 pm

Spoiler:
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:41 pm

hayır bunu okumucam lol!
Ryoko Yoichi
Admin
Admin
Ryoko Yoichi

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:43 pm

asıl bunu okuman lazım lol!
Resurgam
Admin
Admin
Resurgam

Carpe Di Em Empty
MesajKonu: Geri: Carpe Di Em   Carpe Di Em Icon_minitimePaz Şub. 22, 2009 1:44 pm

hayır, spoiler o silent spoilerı hiç sevmem. Ben adamın hastalığı nolcak derken merak ediyorum manasında söyledim, yani sormuyordum onu.

Carpe Di Em
1 sayfadaki 1 sayfası